PEGAWAI TADBIR KESKI

 
 

Bil

Nama

Kluster

Emel/No. Telefon

1

Puan Nor Azimah Binti Abas

Pembangunan Kepakaran

zimah@intanbk.intan.my

03-2084 7384

2

Puan Hawa Binti Daud

Pembangunan Kepakaran

 hawadaud@intanbk.intan.my

03-2084 7376

3

Encik Ahmad Junaidi Bin Kasmi

i-IMATEC

 junaidi@intabk.intan.my

03-2084 7706

4

Encik Shahrudi Bin Sani

i-IMATEC

 shahrudi@intanbk.intan.my

03-2084 7723

5

Puan Siti Nor Nazaima  binti Che Mat Nasir

Unit Domestik

 nazaima@intanbk.intan.my

03-2084 7451

6

Puan Shafika binti Hasanuddin

Unit Domestik

 shafika@intanbk.intan.my

03-2084 7445

7

Puan Mazlin binti Aris

Ekonomi

 mazlin@intanbk.intan.my

03-2084 7652

8

Puan Nurul Asmaq binti Daud

Ekonomi

 asmaq@intanbk.intan.my

03-20847306/

9

Cik Puteri Raidah binti Megat Radzi

Dasar

 raidah@intanbk.intan.my

2084 7796

10

Encik Azrihisyam bin Jambut

Etika

 azrihisyam@intanbk.intan.my

2084 7665

11

Puan Nor Syuhada bt Hosaimi

Unit Pengurusan Kualiti dan Majlis (UPKM)

 norsyuhada@intanbk.intan.my

01126169789

12

YM Raja Fatimah Al Zahra Binti Raja Sulaiman

Bahasa

 rfatimah@intanbk.intan.my

03-7966 1454

13

Encik Keshavan Kumar A/L Sukumar

Bahasa

 keshavan@intanbk.intan.my

03-7966 1546

14

Puan Suriati binti Ein

Pejabat Pendaftar/ Pusat Sumber

 suriati.ein@intanbk.intan.my

03-20847266

15

Puan Sukma Binti Saripuddin

Pejabat Pendaftar/ Pusat Sumber

 sukma@intengah.intan.my

03-20847267

16

Puan Jacquiline Juliana S. Vincent

Penyelidikan

 jacquiline@intanbk.intan.my

03-2084 7360

17

Puan Nurhafiza binti Ruslan

Penyelidikan

 nurhafiza@intanbk.intan.my

03-2084 7436

18

Encik Amir Hamzah Shahari

Inovasi

 amir@intanbk.intan.my

03-7966 1565

19

Dr Rohaizan binti Daud

Inovasi

 rohaizan@intanbk.intan.my

03-7966 1597

20

Cik Azlina binti Daud

UPSM

 azlina@intanbk.intan.my

03-2084 7215/012-2405780

21

Encik Mohd Hafizuddin bin Mat Tazin

UPSM

 hafizuddin@intanbk.intan.my

03-2084 7222

22

Encik Mohd Yuswadi Bin Yusuf Unit

Kewangan

 yuswadi@intanbk.intan.my

03-2084 7416

23

Puan Zarina Binti Othman

Kewangan

 zarin@intanbk.intan.my

03-20847879

24

Puan Norini binti Md. Top

Fasiliti

 norini@intanbk.intan.my

03-2084 7305

25

Encik Mohd Shahren bin Norazalli

Fasiliti

 shahren@intanbk.intan.my

03-2084 7602/

26

Puan Azirah binti Mustafa

UKA

 azirah@intanbk.intan.my

03-2084 7485

27

Puan Siti Nurhanishikin binti Abdul Samad

Kepimpinan

 shikin@intanbk.intan.my

03-2084 7441

28

Puan Salinah binti Md Yusop

Unit Percetakan

 salinah@intanbk.intan.my

03-2084 7466